Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ
Araç kiralayanın kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 21 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 24 saattir. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV hariçtir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir.

SİGORTA
-Tüm araçlarımız 2019-2018 ve 2017 model olup Full Rent A Car kaskoludur.
-Sitemizde belirtilen fiyatlara Rent A Car Kasko ücreti dahildir.
- Cam, Far sigortası sitemizde belirttiğimiz kiralama ücretlerine dahildir.

Sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza raporu ve alkol raporunun kaza yerinden ayrılmadan polis tarafından alınması ve 48 saat içinde en yakın ofisimize ulaştırılması, aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Fiyatlara araçların , yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. 8'de 8 kusurlu olunduğu durumlarda aracın tamirde kaldığı süre müşteriden tahsil edilir. Hırsızlık Sigortası fiyatlarımıza dahildir, Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için aracın anahtarının aracı kiralayan kişide olması gerekmektedir. Anahtarı aracın üzerinde unuttuğunuz durumda araç çalınırsa aracın bedelini ödemekle yükümlü olursunuz.

TEMİNAT SENEDİ
Araç teslimi esnasında hiçbir şekilde senet yapılmaz veya belli bir miktar sorumluluk vs. için imzanız alınmaz. Kiralama anında sadece aracı teslim aldığınıza dair kiralama kontratı imzalamanız yeterlidir.

TESLİM VE BIRAKMA
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Dadas Oto Kiralama sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir. Dadas Oto Kiralama bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir.

TRAFİK CEZALARI
OGS-KGS-HGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir. Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-KGS-HGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.