Yardım

Nasil Rezervasyon Yapilabilir ?

Rezervasyon islemi 3 basit adimdan olusmaktadir.
Birinci adim; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adim; Araç seçimi ve üçüncü adim ise iletisim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasinda rezervasyon isleminiz tamamlanir. Gerekli bilgileri doldurarak rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra email adresinize rezervasyon onay maili gönderilir, mailde gelen linke tıklayarak rezervasyonunuzu onaylayabilirsiniz. Ayrica telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptirabilirsiniz.

Rezervasyonu Yapilmis Araç Nasil Teslim Alinabilir ?

Araç, eger " Havalimaninda Teslim " kosuluyla rezerve edilmis ise, Dadaş oto kiralama'dan bir personel, havaalanininda geleceginiz terminalin yolcu çikis kapisinda adinizin yazili oldugu bir tabela ile sizi karsilayacaktir. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapilmissa, Dadaş oto kiralama'dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktir.

Araç Kiralama Fiyatlari Neleri Kapsar ?

Kiralanan araçlarda 1 günlük kiralama süresi içersinde 200 km , 1 hafta ve 15 günlük süreler arasında günlük 150 km ve aylık kiralama süresinde günlük 120 km sınır vardır. Aşım olduğu taktirde fiyatlara ekonomik araçlarda 0.75 TL, lüks araçlarda 1.25 TL ekstra ücret uygulanmaktadır. Sehir merkezi içindeki oteller ve havalimanina araç teslim alma ve birakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin Dadaş oto kiralama'a uzakligi 20 km den fazla ise ek ücret talep edilebilir.
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemizdeki fiyatlar sezonlara göre güncellenir. Rezervasyon yapildiktan sonra onaylanması için sizinle iletişime geçilir. Onaylandığı taktirde size belirtilen fiyatlar sabitlenir. Bu fiyatlarda daha sonra oynama yapılmaz. Bu nedenle erken rezervasyonlar her zaman daha avantajlıdır.

Ödeme Nasil Yapilir ?

Araci size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan dolari ile ya da Visa veya Master Card kredi kartiniz ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasil Iptal Edebilirim ?

Araci alis tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta veya iletişim telefonları ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

Araç Arizalanirsa Ne Olur ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karsilasmamaniz için araçlarin periyodik bakimlari zamaninda ve eksiksiz olarak yapilmaktadir. Buna ragmen; bir ariza oldugu takdirde, sorunu en kisa zamanda gidermek garanti edilir. Ariza büyük ise, araciniz baska bir araçla degistirilir.

Acil Durumlarda Dadaş oto kiralama ile Nasil Iletisim Kurulabilir?

Hafta içi saat 08:00 ile 19:30 arasi bürodan +90 535 421 52 12 ve +90 538 243 39 40 ya da 7 gün 24 saat cep telefonundan +90. 532 616 04 80 Dadaş oto kiralama yetkililerine ulasabilirsiniz.

Kaza Durumunda Ne Yapilmalidir ?

Araç hareket ettirilmeden, trafik polisine ulasilmalidir. Trafik, alkol raporu ve kazaya karisan diger araçlarin trafik sigortalarinin fotokopileri alinmalidir. Firmayla iletişime geçtiğiniz taktirde gerekli yönlendirmeler yapılır.

Kiralanan Araç, Baskasi Tarafindan Kullanilabilir mi ?

Araci kullanacak diger kisilerinde, araci kiralayan gibi sözlesmeyi imzalamasi ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.